Virket som det hadde regnet litt i Vestmarka i natt. Et tynt skarelag ga god glid mange steder. Pent ble det også med dette regnet som hadde lagt seg som rim på trærne. Her fra Tveiter i Vestmarka.
TweetTo blide unggutter ville gjerne verve medlemmer til Skiforeningen da vi passerte Gørjehytta, og ved Kikutstua var en ny gjeng ungdommer i gang med samme jobben, så nå er det bare å melde seg inn!
Bedre temperaturer og påfyll av snø gjorde at det var stor utfart med toget i morgentimene i dag. Muligheten til å kunne gå av toget på Stryken stasjon på morgenavgangene lørdag og søndag har skifolket tatt imot med glede.
Det går unna nedover disse bakkene, som ligger en snau kilometer sør for Mikkelsbonn. Ifølge gps-kartet starter de omtrent der Kveisemyr slutter. Snøvær ga fine forhold i Vestmarka i dag.